Balluku inspekton drejtorinë e transportit rrugor Korçë: Mbulon mbi 120 mijë kërkesa, rritja e shërbimeve një sfidë

17 Qershor, 15:50

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm të DPSHTRR, Blendi Gonxhe inspektoi sot në drejtorinë rajonale të transportit rrugor. Ministrja tha se është një plan për zhvillimin e të gjitha kapaciteteve për shërbim në çdo qytet të Shqipërisë

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha