'Basha është zhgënjimi më i madh', Ben Andoni: Nuk arrin të kuptojë marrëveshjen e 2008-ës

17 Qershor, 19:11

Ben Andoni theksoi në Studio Live se Lulzim Basha mbetet zhgënjimi më i madh në politikanë shqiptare këto 30 vite. Ai shtoi për Arbër Hitajn se Basha nuk ka nuhatje politike dhe i papërgatitur për aksion politik.