Basha i la jashtë, Ndoka: Te aleatët nuk ka një frymë të mirë! Duka e pranoi se nxitoi duke uruar Ramën për fitoren

4 Maj, 14:06

Pas zgjedhjeve të 25 prillit, Ndoka pranon se te aleatët ka një frymë jo të mirë, pasi nukk dihet se si do të vijojnë tani, dhe për këtë nuk ka asnjë reagim nga kryedemokrati Lulzim Basha. Ndërkohë, komentoi edhe deklaratën e Agron Dukës, i cili përgëzoi Ramën  për fitoren, duke hënë se e ka pranuar që është nxituar.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha