'Basha sot u çlirua', gazetari në 'Repolitix': Ka shpëtuar, prandaj qeshte pasi humbi vulën

11 Qershor, 21:48

Gazetari Flogert Muça duke komentuar në Repolitix kalimin e vulës në duart e Berishës, u shpreh se tashmë Basha është i lehtësuar nga përgjegjësia dhe prandaj ishte i qeshur.