Bashkëqeverisja, Braçe: Është instrument në duart e qytetarëve, por sfida jonë duhet të jetë funksionaliteti i institucioneve

2 Dhjetor 2021, 23:04

Erion Braçe ka komentuar edhe ligjin e bashkëqeverisjes duke thënë se ky është një instrument që parashtron disa nga problematikat e qytetarëve pasi institucionet nuk janë funksionale. Megjithatë tha Braçe bashkëqeverisja nuk shërben që t'i bëjmë institucionet 100 % funksionale dhe se kjo është sfida e vërtetë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha