Belgjikë/ Shkatërrohet banda e drogës, 17 shqiptar të arrestuar! Sekuestrohen 100 kg kokainë dhe mbi 26 mijë euro

5 Qershor, 16:23

Policia gjyqësore federale dhe policia lokale në Antwerp, kryen 12 kërkime në disa zona të Belgjikës si në: Antwerp, Hoboken, Merksem, Schoten, Saint-Nicolas dhe Wilrijk .