Bëni këto ushtrime dhe largoni dhimbjen e kokës dhe stresin, teknika super efikase nga Amadea Stefa

22 Nëntor 2022, 15:01

Amadea Stefa është mjeshtre e meditimit Tao. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” ajo tregoi disa teknika tëpër efikase që ju ndihmojnë në largimin e dhimbjeve të kokës dhe stresit.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha