Berat, gjendet një kafkë e dekompozuar brenda qeses plastike! Dërgohet në institutin e mjekësisë ligjore

9 Qershor, 18:40 | Përditesimi i fundit: 2023-06-09 22:45:23

Një kafkë e dekompozuar është gjendur sot pranë varrezave të Burdulliasit dhe ndodhej brenda një qeseje plastike.Ajo është gjetur nga punëtorët e varresave.Kafka i përkiste një gruaje por ende nuk dihet identiteti i saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha