‘Berati nën yjë’ sjell për personat e ndryshme muzikë baroke

15 Korrik, 19:46

“Berati nën yje”, ka sjellë për personat me aftësi ndryshe dhe të moshuarit e Beratit, tingujt e muzikës baroke. Ky koncert i Vox Boutiqe, ka për qëllim ofrimin e mundësive të barabarta, por edhe promovimin e trashëgimisë kulturore

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha