Berisha kërcënon Reformën në Drejtësi, a do të votojë Basha zgjatjen e vettingut?

2 Dhjetor 2021, 07:32 | Përditesimi i fundit: 2021-12-02 07:33:39

 

Emisioni Repolitix trajtoi vendimin e Komisionit të Venecias për ti dhënë OK nismës së PS-së ndaj shtyrjes së mandatit të komisioneve të Vettingut. Por a do ti votojë PD ndryshimet kushtetuese per zgjatjen e afatit të komisioneve të Vettingut, ndërsa Berisha nga Foltorja sulmon ashpër reformën në drejtësi ?Të ftuar Plarent Ndreca, Aulon Kalaja, Gerti Shella dhe Flogert Muça.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha