Berisha në konflikt me SHBA dhe BE! Analisti Tafani: Basha duhet të dalë me logo të re

12 Qershor, 16:49

Për disa demokratë vendimi ishte I pritshëm por jo për disa të tjerë thotë analisti Endri Tafani sot në një intervistë për emisionin “Përballje” në Report Tv