Botërori i Katarit, Brazili e Argjentina prekin kualifikimin! 2 'superfuqitë ' e futbollit latin fitojnë dhe vetëm matematika i 'ndalon' festën

15 Tetor, 11:30

Brazili është shumë pranë kualifikimit për në Kupën e Botës “Katar 2022”. Seleçao fitoi 4-1 ndaj Uruguait dhe larg Botërorit e mban vetëm matematika. Triumfoi edhe Argjentina që po ashtu “prek” kualifikimin.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha