Botoi librin për ‘Gërdecin’, gazetari amerikan flet ekskluzivisht për Report Tv: Shkëlzen Berisha ishte në takimin me Diverolin dhe negocioi çmimin e fishekëve

7 Shkurt, 18:35 | Përditesimi i fundit: 2023-02-07 20:56:09

Gazetari i njohur amerikano-kanadez Guy Lawson, libri I të cilit për shpërthimin e Gërdecit u bë edhe film në Hollivood, në një intervistë për Report Televizion në emisionin “Studio Live” me gazetarin Arbër Hitaj, flet për rihapjen e hetimeve dhe ndalet edhe në disa fakte që SPAK duhet ti marrë në shqyrtim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha