Bovilla, një mrekulli turistike shumë pranë Tiranës

28 Maj, 09:22

Sot në emisionin “Rreze Dielli” sollëm Bovillën si një destinacion turistik afër Tiranës tepër I bukur dhe tërheqës për turistët shqiptarë dhe të huaj. Ai vjen si një sygjerim për të gjithë ta që dëshirojnë të kalojnë një ditë ndryshe në natyrë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha