Brataj: Vaksina nuk ka çip, nuk ndryshon ADN-në! Mos u informoni te 'doktor google' apo te gjithollogët! S’jam për dozë të tretë pa u vaksinuar të gjithë

14 Shtator, 19:29

Në një kohë kur dëgjojmë teori të tilla se “vaksina ka cip”, “vaksina nuk të lejon të mbetesh shtatzënë” se “vaksina na ndryshon ADN” të thëna njerëz që nuk bazohen në argumente shkencore dhe nuk citojnë asnjë studim, Skënder Brataj në cilësinë e mjekut ka dhënë arsye që pse sipas tij vaksina të mbron më shumë, se sa të rrezikon.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha