Brohorima dhe flakadanë, boksi 'ndez' Shkodrën! Hysa thyen 'Tyson-in e Ballkanit': I lumtur, kundërshtari shumë më i fortë se unë

26 Korrik, 17:35

Ndeshjet e boksit profesionist ndezën të hënën Shkodrën e cila pas shumë vitesh dëshmoi një aktivitet me nivel të lartë në këtë sport. Jo më kot edhe boksierët shqiptarë morën rezultate fantastike, ndërsa atmosfera e krijuar nga tifozët ishte elekrizuese.

Kategori të tjera