Brunilda Bardhi: Historia e suksesit tim në dermatologji

23 Shtator, 11:04

Roli i gruas ne drejtimin e sipërmarrjeve në vendin tonë është i mbushur me sfida nga me te ndryshmet, megjithate ka plot vajza dhe gra që kanë treguar se të jesh një biznemsmene e sukseshme dhe nje sipërmarrese e zonja nuk është aspak e pamundur. Një ndër to është edhe doktorëshë Brunila Bardhi e cila me këmbënguljen, profesionalizmin dhe dashurinë për profesionin ka arritur të themelojë një ndër klinikat më të sukseshme dermatologjike në Shqipëri.

Dr. Brunilda është kualifikuar në vende të ndryshme të botës përfshirë Amerikën, Anglinë dhe Francën, duke u renditur kështu në një hap me dermatologët më të mirë në botë.

Pas vitesh experience jashtë Shqipërisë, ajo nuk e harroi ëndrrën e saj për të ndërtuar nJë klinikë që do t’I shërbente qytetarëve shqiptarë në fushën e estetikës por edhe shëndetit të tyre. Në një periudhë jo te lehtë për Shqipërinë, ku bizneset përballeshin me vështirësi të shumta sic ishte viti 2001 ajo sjell ‘’ Venus Center’’ qendrën e 1-re të aplikimit te Laserit & Dermatologjise Kozmetike te Avancuar.

VenusCenter ofron vizita mjekesore, diagnostikim dhe trajtime profesionale nga eksperte ne fushen  e dermatologjise, kozmetikes & laserit. Ajo punon  me Kompanite me te mira ne Industrine e Dermatologjise Kozmetike,duke u kujdesur per cilesine  me aparatet me teknologji me te re dhe te certifikuara per te ruajtur shendetin tuaj. Qendra Venus ofron & sherbime te specialiteteve te ndryshme mjekesore per te qene me afer zgjidhjes se problemit tuaj.

Kjo qender eshte e dedikuar t’ju ofroje trajtimet me te fundit duke ecur ne nje hap me koleget neper bote. Gjate ketyre viteve jane trajtuar nje numer i konsiderueshem pacientesh te cilet kane marre zgjidhjen e problemeve te tyre.

Kur qëllimi është të nxjerresh më të bukurën dhe më të mirën siç Venus Center ka bere pergjate ketyre viteve, suksesi eshte I garantuar. Megjithate rruga drejt suksesit eshte e mbushur me sakrifica dhe punë të palodhur.

Doktoreshë Brunilda vjen në një rrëfim ndryshe, për të treguar sekretet e nje gruaje në karrierë dhe në biznes, sakrificat dhe punën e palodhur për të krijuar atë që sot e quajme një biznes të sukseshëm.

Në një tur  përgjatë klinikës së saj, ajo na tregoi edhe aparaturat më të fundit në fushën e dermatologjisë me të cilat punon duke na treguar dhe trajtimet që ofrojnë rezultat maksimal në një kohë rekord, ku mund të përmendim aparaturët që ndihmojnë në përmirësimin e shenjave të akneve

NJë staf I kualifikuar që punon si një familje e madhe për të qenë në shërbim të pacientëve të shumtë që pret kjo klinikë tregojnë edhe ‘sekretin’ e suksesit  të saj:

Kur puna bëhet me pasion dhe përgjegjshmëri pacientët mbeten gjithmonë të kënaqur si në rastin e Julianës që prej 20 vitesh I beson kujdesin e lëkurës së saj dhe të familjes qendrës Venus.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha