Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

1 Qershor, 16:23

Sevilla fiton Europa League pas penalltive kundër Romës. 4-1 trimfuan spanjollët nga pika e bardhë, me 120 minutat lojë që u mbyllën 1-1

    Kategori të tjera

    Shiko të gjitha