Bujar Nishani: PD në udhëkryq për ekzistencën, rikthimi i Berishës?Mesazh…

18 Qershor, 07:07

Emisioni Repolitix trajtoi situatën në PD pas rizgjedhjes së Lulzim Bashës dhe kontestimit të garës nga kandidatët e tjerë. A është sot PD në udhëkryq ? I ftuar në studio Bujar Nishani kryetar i Këshillit Kombëtar të PD. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi deklaratat e pasurive të politikanëve dhe njerëzve të Drejtësisë për vitin 2020. Të ftuar në studio gazetari Adriatik Doçi dhe avokati Idajet Beqiri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha