Bujar Qamili kujton skenën e viteve 80’ kur një konstum e vishnin dy artistë (22-11-2022)

22 Nëntor 2022, 20:24

Mjeshtri I Madh Bujar Qamili rrëfen në “Esencë” pjesë nga rrugëtimi 48 vjeçar i karrierës së tij. Pamje ekskluzive nga arkiva e artistit zgjojnë nostalgjinë për atë brez që ka shijuar muzikën dhe aktivitetet artistike. Si ndryshojë jeta artistike pas viteve 90’. Koncertet jashtë vendit, kujtime me artistë e kolegë. Jeta familjare e bashkeshortore, Bujarri rrëfen se djali i tij prej vitesh është bashkepunëtori i tij më i afërt. Martesa 40 vjeçare e treguar nëpermjet fotografive personale të këngëtarit. Dy video surprise për artistin nga Klodiana vata dhe Mateus Frroku.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha