Burimi kryesor i ankthit është ky, mos e neglizhoni!

11 Janar, 11:44

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” psikologia Fleura Shkëmbi tregoi shenjat e personave që vuajnë nga ankthi dhe disa teknika të thjeshta për personat ankthioz.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha