Calja dhe Qerimaj priten në KOKSH: Vijoni të na mbështesni, shumë shpejt do sjellim medalje të tjera

17 Janar, 15:47

Dy peshëngritësit që bënë krenar Shqipërinë në 2021 Briken Calja dhe Erkand Qerimaj kanë kërkuar që të vijojë mbështetja nga KOKSH në mënyrë që të fitohen me

Foto Kryesore

Ngarkoni foto nga desktop

Zgjidh një foto nga serveri

 Foto te perpunuar  Foto bruto

Përmasat e sugjeruara për imazhin janë 780x440


terrorizemkosovatiranagrabitjeBalla

 •  

Plotëso taget e fotos


Kategoria

Zgjedhjet 2021Pa gjurmëTiranaLifestyleAnalizaDrejt PunësArkivaProgrameDossierMediaSpecialeLajme të miraHoroskopiVIP & SpektakëlShëndetiKulturaIntervistaKosova & RajoniSocialeEkonomiPolitikëKryesoreEmisioneVideo ZoneNë LibrariMirëdita mësueseReceta GatimiAktualitetSportBota

Programi

N'KohëKontrastMinuta 0Rubrika "Në Librari"SpecialeDokumentarEdicioni informativ i lajmeveStudio LiveSot, live në Shqipëri!Shtypi i ditës dhe ju112Pa ProtokollVeri-jugPa gjurmëDosja KTë gatuajmë!Rreze DiellRepolitix5 Pyetje nga Babaramo

Video i emisionit te plote

 

Shfaq në rezultatet e kërkimit

 

 Publiko  Ruaj si draft  Anulo

 

dalje të tjera.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha