Çelësi i sekretit, ja pse nuk u ndanë asnjëherë 4 parodistët e Vlorës

8 Tetor, 11:49 | Përditesimi i fundit: 2021-10-08 11:49:43

Zakonisht grupet e humorit, këngës janë të destinuara të ndahen po kjo nuk ka ndodhur me to, Agron Hamo dhe Afrim Agalliu tregon se çfarë e mbajti grupin e tyre të bashkuar.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha