Çështja McGonigal, debat në Report Tv, Meçaj: SPAK s’ka pse nis hetimet, Bardhi s’ka prova për lajthitjet që thotë! Burimi: Të pyetet Rama

31 Janar, 15:10

Çështja e McGonigal vijon të jetë një tematikë mjaft e nxehtë në panelet politike, të ftuar në Sot Live në Shqipëri në Report Tv me gazetarin Nertil Agalliu dy analistët Arben Meçaj dhe Genc Burimi patën një debat sa i takon hetimit ose jo nga SPAK të kësaj çështjeje. Sipas Meçajt, duke qenë se akti është kryer, në SHBA dhe nuk ka pse hetohet këtu. Duke marrë shkasë nga përgjigja e SPAK ndaj deputetit të PD-së, Gazment Bardhi për kërkesë dokumentacioni, dy analistët u ndanë në dy “kampe”.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha