Champions League/ Milan dhe Inter të dënuar për fitore, sonte spikat Liverpool-At.Madrid! Në fushë edhe Reali me Paris SG

19 Tetor, 13:37

Milan, Inter dhe Real Madrid do kërkojnë sonte fitoren në Champions League për të shpresuar kalimin e grupeve. Ndërkohë përballja e mbrëmjes do të jetë ajo mes Liverpool-it dhe Atletico Madrid, ndërsa në grupin A Paris SG luan kundër Leipzig pa Di Marian dhe Neymar.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha