Champions/ 'Mos prisni të dominojmë Europën', Barcelona për jetë a vdekje kundër D.Kiev! Sot në fushë edhe Juventus, spikat M.United-Atalanta

20 Tetor, 13:28

Me synimin për të kthyer faqe në Champions League Barcelona pret sonte në Kamp Nou Dinamon e Kievit. Një ndeshje që duhet fituar me patjetër për të kaluar grupin, ndërsa po sonte zbresin në fushë Juventus, Chelsea dhe Bayern Mynchen. Me mjaft interes pritet edhe përballja mes Manchester United dhe Atalantës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha