Champions/ Shorti përballë Milanit, Ancelotti: Jo, e dua në finale! Napoli shkruan histiorinë, pas 17 vitesh 3 skuadra italianë në çerekfinale

16 Mars, 16:05

Real Madrid ka mposhtur edhe njëherë Liverpool-in, duke shuar çdo shpresë të anglezëve për përmbysje dhe në të njëjtën kohë është konfirmuar si pretendenti numër 1 për fitimin e Champions League. Trajneri Ancelotti kërkon të shmangë Milanin në short, ndërsa edhe Napoli ka prerë për herë të parë në histori një biletë për në çerekfinale.

Kategori të tjera