Champions-i mirazh për Juventusin, Milani e siguron matematikisht! Roma dhe Fiorentina kanë në dorë prestigjin e Seria A

29 Maj, 16:09

Goli i Giroud në supersfidën me Juventusin i ka siguruar Milanit matematikisht pjesmarrjen në Champions League për sezonin e ardhshëm.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha