Chiellini jep lamtumirën pas 17 vitesh, tifozët vajtojnë edhe ikjen e Dybala-s! Vërshëllima për presidentin Agnelli

17 Maj, 13:35

Ndeshja e fundit e javës së 37 të Seria A mes Juventusit dhe Lazio-s është mbyllur me shifrat 2-2, por më shumë sesa te rezultati në ‘Allianz Stadium’ vëmendja ishte te lamtumira e Giorgio Chiellinit pas 17 vitesh, por edhe e Dybala-s që nga sezoni tjetër do veshë një tjetër fanellë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha