“Çiao Buçko” miliona klikime në rrjetet sociale, gatuan super receta, e plot humor në “Rreze Dielli”

23 Nëntor 2022, 13:57

"Ciao Bucko" është fenomeni rrjeteve sociale , i cili numëron mijëra klikime në videot e tij të gatimeve. I ftuar në " Rreze Dielli" Gledis Gegaj solli dy receta plot shije dhe sigurisht shumë humor, që gjithmonë shoqëron videot e tij të gatimit. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha