‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni këtë fundjavë

27 Maj, 17:37

Opera “Don Kishoti” me koreografi të mjeshtrit italian të dancit Giuseppe Picone, vijon të mbahet këtë fundjavë në orën 20.00 në Teatrin e Operas.

Shfaqja për fëmijë “Rosaku i Shëmtuar” i Andersen me regji të Paolo Comentale vijon të dielën në orën 10.30 dhe 11.30 në teatrin “Aleksandër Moisiu” në Durrës.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha