'Ciceron'/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot

31 Maj, 12:49 | Përditesimi i fundit: 2023-05-31 15:51:16

Art, kulturë dhe spektakël, në vijim, rubrika “Ciceron”, ju njeh me aktivitetet që mund të ndiqni gjatë ditës së sotme në Tiranë dhe disa qytete të vendit.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha