Cila prej ‘2 PD-ve’ në zgjedhje, debati në Report Tv! Gazetari: Berisha thjesht kërkon asimilimin e grupit tjetër! Analisit: Ka shumicën, po bën opozitë

8 Shkurt, 15:00

Vendimi i KQZ-së sot për të miratuar listat për anëtarët e KZAZ-ve të P, PL dhe PSD, teksa përplasjet e brendshme e kanë ‘dënuar’ Partinë Demokratike edhe në këtë proces duke bërë që KQZ të mos i fusë fare në rendin e ditës, është debatuar në ‘Sot live në Shqipëri’ në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha