'Çmendi' Europën me gola, Lewandoski fiton çmimin e 'Këpucës së artë'! Lë pas Lionel Messi-n dhe Ronaldon

22 Shtator, 15:20

Robert Levandoski është shpallur zyrtarisht golashënuesi më i mirë i sezonit të kaluar në Europë duke lënë pas Lionel Messin.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha