Çmime të dyfishuara dhe hotele të boshatisuara, gazetarja tregon situatën në Shëngjin dhe jug

28 Qershor, 13:07

Në një intervistë në emisionin “Rreze dielli’’ diskuatuam mbi turizmin, ku gazetarja kosovare  Albina Zeneli tregoi eksperiencën e saj si turiste në Shqipëri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha