ÇMIMET/ Orges Shehi ‘trajneri i vitit’, mund Josën dhe Duron

27 Janar, 20:16 | Përditesimi i fundit: 2023-01-28 07:40:53

Në mbrëmjen gala të FSHF-së është dhënë edhe një çmim për “Talenten e vitit 2022” për vajza ku në garë ishin futbollistet e reja Rosela Vasa, Gelda Kadiolli dhe Xhesika Ndoj.

Kategori të tjera