Çmontohet rrjeti kriminal në Spanjë, shqiptari ‘koka’ e grupit! Kapet 820 kg kokainë e 250 mijë euro cash! 17 në pranga

17 Shkurt, 14:32

Autoritet spanjolle kanë çmontuar në provincën e Valencias një nga organizatat kriminale më aktive, e drejtuar nga shqiptarë, dhe merrej kryesisht me trafik ndërkombëtar të kokainës.