Programi 'Rama 3', eksperti i ekonomisë Çoçoli: Nga ulja e taksave përfitojnë rreth 435 mijë të punësuar! Shërbimet ndaj taksapaguesve 100% digjitale! 226 mln euro subvencione për bujqësinë

23 Shtator, 18:45 | Përditesimi i fundit: 2021-09-23 22:03:10

Pak ditë pasi qeveria 'Rama 3' prezantoi programin qeverisës, eksperti i ekonomisë Fatos Çoçoli i ftuar në 'Report Tv', ka bërë një pasqyrë të qartë të ndarjes së buxhetit për qytetarët dhe bizneset që do të përfitojnë 4 vitet e ardhshme

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha