Colella e pëson njëjtë si Marini, trajneri i Partizani thuajse i ikur! Burime: Zyrtarizimi çështje kohe

6 Qershor, 14:29

Trajneri Giovani Colella po kalon momentet e fundit si trajner i Partizanit. Edhe pse u shpall kampion ai pritet të ketë të njëjtin fat si drejtori Elton Marini, i cili ndau rrugët me klubin. Aktualisht Partizani dhe Colella po diskutojnë kushtet e ndarjes.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha