Conference League/ Kundërshtarët në fazën e tretë, Laçin e pret 'ferri'! Partizani dhe Vllaznia pa fat

26 Korrik, 12:27 | Përditesimi i fundit: 2021-07-26 12:27:52

Laçi është skuadra shqiptare që ka më shumë gjasa për t’u kualifikuar në turin e tretë në Konferencë League, por nëse ia del atje e pret një kundërshtar ‘monstruoz’ si Anderlekti. Ndërkohë të lehtë nuk do ta ketë as Partizani, Vllaznia dhe Teuta.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha