Conference League/ Sot përballja e 'ferrit' për Partizanin, Ilir Daja: Të bëjmë mirë që në Zvicër! Në fushë edhe 3 skuadrat tjera shqiptare

22 Korrik, 12:56

Katër skuadra të Superligës shqiptare do të zbresin sot në fushën e lojës për të zhvilluar ndeshjen e parë të turit të dytë kualifikues në Konference League. Me e favorizuar për të kaluar më tej është Teuta, ndërsa Partizani, Vllaznia dhe Laçi do ta kenë tejet të vështirë.
 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha