Conference League/ Teuta përmbys humbjen në ndeshjen e parë, kualifikohet në turin e tretë

27 Korrik, 20:41

Skuadra e Teutës ka përmbysur humbjen ne ndeshjen e parë dhe është kualifikuar në turin e tretë të Conferencë League. Skuadra durrsake mposhti 0-3 Inter Escalandes në ndeshjen e kthimit

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha