Conte dhe Martinez zgjidhin mosmarrëveshjet, Lukaku i vë kundër njëri-tjetrit në boks

13 Maj, 16:57

Një situatë sa komike dhe aq domethënëse ka ndodhur sot në qendrën stërvitore të Interit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha