'Corona and Co', një libër për pandeminë dhe ‘prapaskenat’ e saj

19 Janar, 13:08

Shkrimtari dhe poeti i njohur shqiptarë Skënder Sherifi vjen me romanin e tij të fundit për pandeminë dhe prapaskenat e saj. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” autori tregon gjithçka mbi librin e tij të fundit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha