‘Country Fest’/ Artistët e vegjël i japin gjallëri qytetit: Është mirë të tregosh traditat e qytetit

29 Korrik, 18:44

"Country Fest", është koncerti muzikor i talenteve të vegjël që i dha qytetit të Lezhës, një mbrëmje të vecante festive. Nën tingujt e violinës , pianos dhe instrumenteve të ndryshëm muzikor fëmijët dhuruan emocione të bukura për të gjithë artdashësit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha