COVID godet rininë, 25 vetë në ditë kërkojnë psikiatrin, Arjana Rreli për Report Tv: shumë të sëmurë, pak psikiatër

20 Qershor, 14:30

Pandemia ka shkaktuar ankth dhe stres masiv tek rinia shqiptare. Psikiatrja Arjana Rreli thotë se mesatarisht trajtojnë 25 raste në ditë me pacientë që drejtohen për herë të parë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha