Covid-19,mjekët në Repolitix:Situata kritike,si në itali marsin e kaluar /partitë kujdes me fushatën

24 Shkurt, 09:13

Thirrja që kryeministri Edi Rama u bëri një ditë më parë forcave politike që të ulen e të bien dakord për të vendosur rregullat se si do të bëjnë fushatë në pandemi duke respektuar masat anti-COVID, ka qenë pjesë e diskutimit në emisionin "Repolitix" në Report TV. Të ftuar në studio deputetja e PS Klodiana Spahiu, kandidati i LSI-së për Tiranën Besnik Jakaj, nën/drejtori i ISHP-së Dritan Ulqinaku dhe epidemiologu Ilir Alimehmeti. Në lidhje skype nga Prishtina Ilir Tolaj. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha