Dash Sula: Marrëveshja PS-Rithemelimi u bë në Tiranë, tymi plasi në Sazan! Normalitet i rremë

18 Mars, 11:46

Deputeti demokrat Dash Sula thotë se negociatat mes Rithemelimit dhe PS janë fake dhe një normalitet i rremë. Në Komisionin e Ligjeve, ai tha se marrëveshja u bë në Tiranë dhe tymi plasi në sazan, referuar këtu projektit të dhëndrit të donald Trump për zhvillzimin e disa sezoneve turistike në Sazan.