Debati mbi emigrantë shqiptarë në Angli, Boçi në ‘Repolitix’: Shpopullim të tillë nuk ka pasur më parë! Meçja: Opozita e përdor si kauzë, por nuk ka efekt (18 janar 2023)

19 Janar, 08:00 | Përditesimi i fundit: 2023-01-20 06:43:35

Çfarë po ndodh me emigrantët shqiptarë dhe përse ka pasur reagime të ashpra nga disa zyrtarë britanikë? Ishte kjo tema e diskutimit në emisionin e ditës së sotme në  “Repolitix” me gazetarin Denis Minga.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha