Demalia përplaset me Nard Ndokën në Report Tv: Je bërë dhe ministër Shëndetësie e s’merr vesh fare! Je i konsumuar! Kreu i PDK-së braktis emisionin 'Studio Live'

27 Mars, 19:37

Një debat i ashpër ka ndodhur në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv mes kreut të Partisë Demokristiane Nard Ndokë dhe analistit Ilir Demalia. Ishte analisti Ilir Demalia i cili u shpreh me tone të ashpra në drejtim kreut të PD-së, për të cilin tha se është një figurë politike e konsumuar

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha